Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zaloguj
Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego

Zebranie sprawozdawcze

Dnia 19 lutego br. o godz. 15:00 odbyło się walne zebranie członków OSP w Pstrągówce.

Nasi druhowie bardzo licznie stawili się na zaproszenie zarządu. przybył również wójt gminy Tadeusz Przywara, a także radni, Bogdan Furtek i Teresa Salamon. Na zebraniu zdano relacje m.in. z działalności jednostki, spraw finansowych, zakupów sprzętu i umundurowania w ubiegłym roku, jak i planów na rok bieżący. Poruszono temat organizacji uroczystości stulecia OSP w Pstrągówce. Poinformowano również o postępie zbierania funduszy na zakup nowego samochodu gaśniczego, Pan wójt oświadczył że postara się w miarę możliwości nas wspomóc. Po zakończeniu oficjalnej części zebrania na naszych druhów czekał gorący bigos.


Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Dodatkowe informacje